Pustaki posiadają ozdobne, łupane lico, które imituje kolorem i strukturą naturalny kamień. Powierzchnia doskonale prezentuje się podświetlona - nadaje ogrodzeniu ponadczasowy charakter.

Pustak Ryflowany

RYf

Ogrodzenia z pustaków ryflowanych są proste w konstrukcji. umożliwiają korekcję mechaniczna elementów. Są doskonałym rozwiązaniem przy nierównościach terenu. Elementy pozwalają na tworzenie konstrukcji częściowo otwartych pod panele drewniane, jak i pełnych murów ogrodzeniowych.

RYf

 Kolorystyka

Biały
Szaro-Biały
Piaskowy
Szaro-Piaskowy
Złota Jesień D2
Złota Jesień D1
Grafitowy
Czarno-Piaskowy
 

Informacje

Ogrodzenia z pustaków ryflowanych są proste w konstrukcji, składają się jedynie z dwóch elementów głównych. Pustaki układane w systemie modułowym zapewniają krótki czas budowy, umożliwiają samodzielny montaż a tym samym zapewniają niski koszt rzeczywisty postawienia jednego metra bieżącego ogrodzenia. Charakteryzują się trwałością, pozwalają na eleganckie i nowoczesne wykończenie zarówno prywatnych posesji jak i placów handlowych czy parkingowych.

Charakteryzują się trwałością, pozwalają na eleganckie i nowoczesne wykończenie zarówno prywatnych posesji jak i placów handlowych czy parkingowych.

 

Elementy pozwalają na tworzenie konstrukcji częściowo otwartych pod panele drewniane lub metalowe jak i na wykonanie pełnych murów ogrodzeniowych. Strukturą przypominają ogrodzenia z lat 70-tych ub. w. z betonu formowanego o charakterze przemysłowym. Świetnie komponują się z modernistyczną architekturą, jak i przemysłowymi budynkami o charakterze zarówno mieszkalnym, jak i użytkowym.

Pustaki ryflowane są odporne na wilgoć, mróz oraz promienie UV. Można malować je farbami elewacyjnymi do betonu.