Pustaki posiadają ozdobne, łupane lico, które imituje kolorem i strukturą naturalny kamień. Powierzchnia doskonale prezentuje się podświetlona - nadaje ogrodzeniu ponadczasowy charakter.

Pustak łupany 16cm

Rozwiązanie to cechuje estetyka, która nawiązuje do klasycznej cegły lub drobnego kamienia. Zaleta kształtek jest łatwy montaż, możliwość tworzenia dowolnych kombinacji i łączeń oraz doskonałe parametry użytkowe.

 Kolorystyka

Biały
Szaro-Biały
Piaskowy
Szaro-Piaskowy
Złota Jesień D2
Złota Jesień D1
Grafitowy
Czarno-Piaskowy
 

Informacje

Kształtki łupane to doskonałe rozwiązanie, które cechuje niezwykła estetyka, mocno nawiązująca do klasycznych ogrodzeń ceglanych, jak również trwałość, jakość i komfort użytkowania. Ogrodzenia z kształtek łupanych składają się z kilku prostych w montażu elementów tworzących moduły konstrukcyjne. Dzięki temu ogrodzenie polecane jest projektom o krótkim czasie realizacji.

Elementy pozwalają na tworzenie różnych 6 konstrukcji, w tym barów, kolumn, elementów altan, grillów czy niskiej zabudowy ogrodu.

 

Ogrodzenia z kształtek łupanych strukturą przypominają ogrodzenia z prawdziwej cegły.świetnie komponują się z klasyczną architekturą. Doskonale prezentują się w towarzystwie paneli drewnianych z serii FLORAL. Produkowane na nowych liniach technologicznych kształtki charakteryzują się dokładnością wykonania. Do ich łączenia używa się niewielkich ilości spoiwa co znacznie obniża finalny koszt ogrodzenia.

Ogrodzenia z kształtek łupanych polecane są klasycznej oraz stylizowanej architekturze ze względu na ciepły charakter łagodny wyraz zawdzięczają drobnym elementom tworzącym konstrukcję.