DREWBET PATTERN PREMIUM

 

DREWBET PREMIUM PATTERN to nowy sposób układania pustaków łupanych oparty na elementach ogrodzeniowych z serii DREWBET FENCE. To doskonale połączenie dobrze znanych pustaków typu A, B, F, G, które tworzy niespotykany i zadziwiający efekt. DREWBET PREMIUM PATTERN to doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących się wyróżniać przy jednoczesnym zachowaniu eleganckiego stylu.

 Kolorystyka

Biały
Szaro-Biały
Piaskowy
Szaro-Piaskowy
Złota Jesień D2
Złota Jesień D1
Grafitowy
Czarno-Piaskowy
 

 Sposób układania kostki

Drewbet Pattern Sposób układania kostki

Potrzebujesz

Drewbet Pattern Sposób układania kostki

Informacje

Drewbet Pattern

Konstrukcja ogrodzenia oraz elementy fundamentowe wykonane z pustaków szalunkowych i belki nośnej, gwarantują prosty i szybki montaż. Modułowy charakter systemu DREWBET FENCE pozwala na łatwe dokonanie korekt wysokościowych ogrodzenia.

Elementy systemu ogrodzeniowego produkowane są na nowych liniach technologicznych, dzięki czemu charakteryzują się wysoką dokładnością, a tym samym nienagannym wyglądem. Do ich łączenia używa się niewielkich ilości spoiwa.

Trwałość ogrodzenia gwarantuje technologia wykonania. Elementy wzmocnione technologią wibroprasowania, charakteryzują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne i działanie promieni UV.

 

Drewbet Pattern

System DREWBET FENCE to łatwość utrzymania i satysfakcja użytkowania. Doskonała jakość barwionego w masie betonu wzbogaconego kruszywem, gwarantuje wygląd ogrodzenia na lata, pomimo zmiennej pogody, upływu lat i mechanicznych otarć.

Estetyka pustaków łupanych przekłada się na mnogość zastosowań tego materiału w zakresie dopasowania ogrodzenia do elewacji czy istniejącej już zabudowy gospodarczej.

Pustaki posiadają ozdobne, łupane lico, które imituje kolorem i strukturą naturalny kamień. Powierzchnia doskonale prezentuje się podświetlona - nadaje ogrodzeniu ponadczasowy charakter.