Ogrodzenia palisadowe

Ogrodzenia palisadowe solidne i nowoczesne zabezpieczenie Twojej posesji. Stworzone zostało w celu zabezpieczenia posesji szerokiej grupy Klientów. Ogrodzenie palisadowe idealnie sprawdza się w posesjach indywidualnych jak również przemysłowych. Wykorzystywane jest również do zabezpieczenia terenów użyteczności publicznej.

Ogrodzenia palisadowe

 

Wytrzymałe i eleganckie

Cechą charakterystyczną ogrodzeń palisadowych jest elegancki wygląd, estetyczne wykonanie oraz wysoki poziom trwałości i wytrzymałości. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości gatunków stali, ogrodzenie jest niebywale odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne, działanie czynników zewnętrznych takich jak woda, wiat, mróz. Zastosowanie technologii antykorozyjnej pozwala na to aby cieszyć się pięknym wyglądem ogrodzenia przez wiele lat.

Ogrodzenia palisadowe wykonane są z profili stalowych. Każdy profil jest wyginany tak aby osiągnąć zamierzany efekt końcowy. W naszej ofercie posiadamy różne modele tych ogrodzeń. Dzięki zastosowaniu technologii wyginania, przęsła naszych ogrodzeń cechuje wysoka sztywność i wytrzymałość. Daje to tez elegancki efekt wizualny, ogrodzenia idealnie komponują się resztą otoczeni

 


Ogrodzenia palisadowe

Ogrodzenia palisadowe

Produkcja

W procesie produkcyjnym wszystkie elementy przęsła łączone są ze sobą za pomocą spawu. Kolejnym etapem jest poddanie całego przęsła cynkowaniu ogniowemu. Technologia ta podnosi odporność antykorozyjna ogrodzenia. Po tym procesie przęsło jest praktycznie gotowe, ponieważ można go montować w tej postaci lub na życzenie Klienta przęsło może być pomalowane na dowolny kolor. W naszej ofercie malujemy przęsła we wszystkich kolorach z palety kolorystycznej RAL.

Ogrodzenia metalowe

Kompleksowo

Obok usług produkcyjnych świadczymy również usługi montażu ogrodzenia oraz profesjonalnego doradztwa w zakresie ogrodzeń palisadowych i nie tylko. Pomagamy w wyborze najlepszego rozwiązania. Każde zlecenie wykonujemy solidnie i szybko. Jeśli szukają Państwo firmy, która kompleksowo zajmie się wykonaniem ogrodzenia palisadowego, jesteście w odpowiednim miejscu, zapraszamy do kontaktu z nami. Udzielimy odpowiedz na każde pytanie.

ogrodzenia palisadowe

Akcesoria

W ofercie posiadamy również wszystkie niezbędne akcesoria takie jak: bramy skrzydłowe, przesuwne, furtki, automaty do bram, groty, domofony, skrzynki na listy i inne. Wszystkie akcesoria dostępne są w pełnej kolorystyce RAL.